ŽIADOSŤ O REGISTRÁCIU

Vyplňte prosím požadované informácie

Neukráťte sa o výhody, ktoré získavate so S REGISTRÁCIOU:

Vaše osobné údaje sú nevyhnutné na to aby sme Vám vedeli poskytnúť požadované služby a slúžia tiež pre účely vytvárania databázy zákazníkov, pre účely vernostných programov, pre účely zasielania tovaru, pre marketingové účely, vrátane zasielania ponúk tovaru a služieb elektronickou formou. Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať.

Súhlasím so zasielaním informácii o ponukách a zľavách a chcem využívať výhody registrácie od spoločnosti ANDA s.r.o.

Oboznámil som sa so Všeobecnými obchodnými podmienkami spoločnosti ANDA s.r.o. a Zásadami ochrany osobných údajov a používania cookies a porozumel som im a súhlasím s nimi

Čo sú výhody registrácie:

Pre kvalitné služby

Chceme aby sme o sebe vedeli čo najviac, keďže Vám dodávame služby na objednávku a chceme byť hrdí na výsledok svojej práce.

Robíme pre Vás

Vy ste objednávateľom našich služieb, našim šéfom a preto chceme aby ste boli informovaní o aktuálnom stave Vašej objednávky.

Dokonalý prehľad

V našom Andakit konte vidíte stav vybavenia Vašej objednávky ale aj iné funkcie ako reklamačnú aplikáciu, prípadne evidenciu údajov a štatistiku.

Tento web používa k poskytovaniu služieb a analýze návštevnosti súbory cookie. Prehliadaním tohoto webu týmto udeľujete súhlas s ich používaním. Podrobnosti Rozumiem