120.00 €
jednorazovo

ANDA KIT pre ženíchov

SKU produktu: MA-1-3
Je viac ako jasné, že vy aj vaša nevesta budete vo Váš deň D vyzerať skutočne dokonale. Aj napriek tomu, že sa všetky oči v prvom rade budú upierať na nevestu a až následne na ženícha, budete rovnako v centre pozornosti.

ANDA KIT pre ženíchov je zostavený z výberu módnych doplnkov, kravát, motýlikov, manžetových gombíkov, kozmetických prípravkov, drobných dekorácií, prípadne iných krásnych produktov a to v celkovom rozpätí 3-5 kusov v jednom balení. Pri ANDA KITe si nevyberáte jednotlivé položky vy ale naši stylisti. Za službu, ktorú ste si zakúpili, naši stylisti starostlivo zostavia každý mesiac nové jedinečné balenia, aby tak mohli potešiť práve Vás. ANDA KIT je aj výbornou možnosťou ako obdariť blízkeho z Vášho okruhu rodiny, priateľov a známych. Tento výnimočný balíček pre ženíchov je vhodný pre pánov, ktorým záleží na tom aby sa cítili dobre a štýlovo.

Páni

ANDA KIT je balíček radosti pre pánov, ktorým záleží na tom, aby sa cítili dobre a štýlovo, ale súčasne s gráciou dospelého muža.
Nechajte si doladiť Váš outfit našimi doplnkami a buďte štýlový. Stylista pre Vás zostaví kolekciu 3-5 rôznych výrobkov, ktoré potom obdržíte v balíčku radosti.
Typické položky zahŕňajú zladené kravaty, okuliare, opasky, vreckovky do saka, ponožky, prípravky na úpravu vlasov a ďalšie.

MA-1-3 ANDA KIT pre ženíchov

120.00 € / jednorazovo

Viac variacií
3 ks
BO-1-1 ANDA KIT plný kníh - jeden balíček

42.00 € / jednorazovo

Viac variacií
3 ks
MA-1-1 ANDA KIT pre Pánov - jeden balíček

49.00 € / jednorazovo

Tento web používa k poskytovaniu služieb a analýze návštevnosti súbory cookie. Prehliadaním tohoto webu týmto udeľujete súhlas s ich používaním. Podrobnosti Rozumiem