49.00 €
jednorazovo

ANDA KIT pre Pánov - jeden balíček

SKU produktu: MA-1-1
ANDA KIT je zostavený zo širokého výberu módnych doplnkov, kozmetických prípravkov, drobných dekorácií a to v celkovom rozpätí 3-5 kusov v jednom balení. Pri ANDA KITe si nevyberáte jednotlivé položky vy ale naši stylisti. Za službu, ktorú ste si zakúpili naši stylisti starostlivo zostavia každý mesiac nové jedinečné balenia, aby tak mohli potešiť práve Vás.
ANDA KIT je aj výbornou možnosťou ako obdariť blízkeho z Vášho okruhu rodiny, priateľov a známych. Je vhodný pre pánov, ktorým záleží na tom, aby sa cítili dobre a štýlovo, ale aj pre tých, ktorým chcete odporučiť gráciu dospelého muža.

Tento balíček ANDA KIT je vhodný na skúšku, nakoľko starostlivo pripravený balíček radosti obdržíte len raz, je jedinečný.

Zmeniť variantu na:

Páni

ANDA KIT je balíček radosti pre pánov, ktorým záleží na tom, aby sa cítili dobre a štýlovo, ale súčasne s gráciou dospelého muža.
Nechajte si doladiť Váš outfit našimi doplnkami a buďte štýlový. Stylista pre Vás zostaví kolekciu 3-5 rôznych výrobkov, ktoré potom obdržíte v balíčku radosti.
Typické položky zahŕňajú zladené kravaty, okuliare, opasky, vreckovky do saka, ponožky, prípravky na úpravu vlasov a ďalšie.

MA-1-3 ANDA KIT pre ženíchov

120.00 € / jednorazovo

Viac variacií
3 ks
BO-1-1 ANDA KIT plný kníh - jeden balíček

42.00 € / jednorazovo

Viac variacií
3 ks
MA-1-1 ANDA KIT pre Pánov - jeden balíček

49.00 € / jednorazovo

Tento web používa k poskytovaniu služieb a analýze návštevnosti súbory cookie. Prehliadaním tohoto webu týmto udeľujete súhlas s ich používaním. Podrobnosti Rozumiem