42.00 €
jednorazovo

ANDA KIT plný kníh - jeden balíček

SKU produktu: BO-1-1
Okrem módnych balíčkov máme v ponuke aj knižnú verziu ANDA KIT. Vášnivo čítame knihy a rovnako Vášnivo podporujeme tento koníček. Náš knihomoľ Vám zostaví balíček plný písmeniek podľa Vášho obľúbeného žánru a preferovaného jazyka. Aby ste sa mohli usmievať pridáme nejakú novinku a malé prekvapenie. Tiež reflektujeme na sezónnosť a preto vyberáme vhodné knihy na dovolenku pod slnečník alebo na dlhé studené večery pri teple rodinného krbu.

Najskôr vyskúšajte jeden balíček a ďalších sa už nebudete vedieť dočkať. Pochopiteľne, veď to píšu svetové mená bestsellerov detektívok, romantických príbehov, prípadne sci-fi literatúry.

Zmeniť variantu na:

Páni

ANDA KIT je balíček radosti pre pánov, ktorým záleží na tom, aby sa cítili dobre a štýlovo, ale súčasne s gráciou dospelého muža.
Nechajte si doladiť Váš outfit našimi doplnkami a buďte štýlový. Stylista pre Vás zostaví kolekciu 3-5 rôznych výrobkov, ktoré potom obdržíte v balíčku radosti.
Typické položky zahŕňajú zladené kravaty, okuliare, opasky, vreckovky do saka, ponožky, prípravky na úpravu vlasov a ďalšie.

MA-1-3 ANDA KIT pre ženíchov

120.00 € / jednorazovo

Viac variacií
3 ks
BO-1-1 ANDA KIT plný kníh - jeden balíček

42.00 € / jednorazovo

Viac variacií
3 ks
MA-1-1 ANDA KIT pre Pánov - jeden balíček

49.00 € / jednorazovo

Tento web používa k poskytovaniu služieb a analýze návštevnosti súbory cookie. Prehliadaním tohoto webu týmto udeľujete súhlas s ich používaním. Podrobnosti Rozumiem