44.10 €
mesačne

ANDA KIT pre Dámy - 12 balíčkov

SKU produktu: WO-12-1
ANDA KIT je zostavený zo širokého výberu módnych doplnkov, kozmetických prípravkov, drobných dekorácií a to v celkovom rozpätí 3-5 kusov v jednom balení. Pri ANDA KITe si nevyberáte jednotlivé položky vy ale naši stylisti. Za službu, ktorú ste si zakúpili naši stylisti starostlivo zostavia každý mesiac nové jedinečné balenia, aby tak mohli potešiť práve Vás.
ANDA KIT je aj výbornou možnosťou ako obdariť blízkeho z Vášho okruhu rodiny, priateľov a známych. Je vhodný pre dámy, ktoré chcú vyladiť svoj outfit, ale aj pre tých, ktorí chcú ozdobiť svoju nežnejšiu a krajšiu polovičku výnimočnými kúskami z rúk stylistov.

Tento ANDA KIT je najvýhodnejší ušetríte proti mesačnému predplatnému až 10% ceny balíčka a stále potešíte seba alebo obdarovanú. Obdržíte 12 balíčkov radosti, prvý balíček odosielame hneď po obdržaní platby a ostatné vždy kus na začiatku každého mesiaca.

Zmeniť variantu na:

Novinky

Novinky, ktoré potešia Usilovne sme pracovali a prinášame Vám nové balíčky radosti

Viac variacií
3 ks
MA-1-1 ANDA KIT pre Pánov - jeden balíček

49.00 € / jednorazovo

Viac variacií
2 ks
Viac variacií
3 ks
WO-1-1 ANDA KIT pre Dámy - jeden balíček

49.00 € / jednorazovo

Tento web používa k poskytovaniu služieb a analýze návštevnosti súbory cookie. Prehliadaním tohoto webu týmto udeľujete súhlas s ich používaním. Podrobnosti Rozumiem