47.00 €
mesačne

ANDA KIT pre Detičky vo veku 0-12 mesiacov - tri balíčky

SKU produktu: CH-1-3
Balíček ANDA KIT je pre detičky vo veku 0-12 mesiacov. Na svet prišiel nový človiečik a do rodiny nový prírastok a vy neviete čo darovať a chcete byť originálny. Máme tu pre Vás ANDA KIT balíčky pre bábätká. Vám priradený stylista vyberie pre chlapčeka alebo dievčatko zdravotne nezávadné ale krásne sady oblečenia a doplnkov potrebné pre každé moderné bábätko :). Balíček pre detičky je zostavený z 3-5 kusov a obsahuje najčastejšie hračky, oblečenie, detskú kozmetiku a veľa ďalších produktov.

Táto služba je limitovaná len na dve verzie, keďže tí naši drobci rastú s každým dňom a my chceme aby ste dostali balíček, ktorý aj stihnete využiť.

Zmeniť variantu na:

Detičky

ANDA KIT je tu aj pre tých najmenších. Dali by sme im všetko, aj to posledné. Pre naše detičky sme si pripravili balíček radosti, ktorý poteší nielen dieťatko ale aj Vás.
Stylista pre Vás zostaví kolekciu 3-5 rôznych výrobkov, ktoré potom obdržíte v balíčku radosti.
Typické položky zahŕňajú vekovo vhodné oblečenie pre drobcov, zdravotne nezávadné doplnky a hračky pre bábätká a batoľatá.

Viac variacií
2 ks
Tento web používa k poskytovaniu služieb a analýze návštevnosti súbory cookie. Prehliadaním tohoto webu týmto udeľujete súhlas s ich používaním. Podrobnosti Rozumiem