40.00 €
mesačne

ANDA KIT plný kníh - tri balíčky

SKU produktu: BO-3-1
Okrem módnych balíčkov máme v ponuke aj knižnú verziu ANDA KIT. Vášnivo čítame knihy a rovnako Vášnivo podporujeme tento koníček. Náš knihomoľ Vám zostaví balíček plný písmeniek podľa Vášho obľúbeného žánru a preferovaného jazyka. Aby ste sa mohli usmievať pridáme nejakú novinku a malé prekvapenie. Tiež reflektujeme na sezónnosť a preto vyberáme vhodné knihy na dovolenku pod slnečník alebo na dlhé studené večery pri teple rodinného krbu.

Je to návykové rovnako ako poriadna knižná séria bestsellerov z pera svetový autorov moderných detektívok, romantických príbehov alebo cestopisov. Obdržíte tri balíčky písmenok, prvý balíček odosielame hneď po obdržaní platby a ostatné vždy kus na začiatku každého mesiaca.

Zmeniť variantu na:

Dámy

ANDA KIT je balíček radosti pre sebavedomé dámy, ktoré chcú zažiariť. Dajte čerešničku Vášmu outfitu s doplnkami vybranými stylistom z ANDA KIT a buďte výnimočná.
Stylista pre Vás zostaví kolekciu 3-5 rôznych výrobkov, ktoré potom obdržíte v balíčku radosti.
Typické položky zahŕňajú sezónne zladené zvršky, módne doplnky, bižutériu, silonky, kozmetické prípravky a ďalšie.

WO-1-3 ANDA KIT pre Nevestu

120.00 € / jednorazovo

Viac variacií
3 ks
BO-1-1 ANDA KIT plný kníh - jeden balíček

42.00 € / jednorazovo

Viac variacií
3 ks
WO-1-1 ANDA KIT pre Dámy - jeden balíček

49.00 € / jednorazovo

Tento web používa k poskytovaniu služieb a analýze návštevnosti súbory cookie. Prehliadaním tohoto webu týmto udeľujete súhlas s ich používaním. Podrobnosti Rozumiem